ASUS EXPERTBOOK P1 PM1503CDA-S72008 (MISTY GREY)
AMD Ryzen 5 7535HS 3.3 | 64GB DDR5 | 1000GB SSD | 0GB HDD | 15,6" matt | 1920X1080 (FULL HD) | AMD Radeon 660M | W11 PRO
raktáron
  • HA MOST MEGRENDELED
  • Házhoz, csomagpontra, csomagautomatába szállítjuk
    KEDDRE (2026-05-19) (NORMÁL)
    HÉTFŐRE (2026-05-18) (EXPRESSZ)
    PÉNTEKRE (2026-05-15) 13:00 - 17:00 (EXPRESSZ ULTRA BUDAPESTEN)
  • Ügyfélszolgálatunkon átveheted
    HÉTFŐN (2026-05-18) 9:30 - 16:30 (NORMÁL)
    PÉNTEKEN (2026-05-15) 9:30 - 16:30 (EXPRESSZ)
Kijelző, felbontás
  • 15,6" matt
    1920X1080 (FULL HD) IPS
Grafikus vezérlő
  • AMD Radeon 660M
Kommunikáció
    • LAN: 10/100/1000 Mbit/s
    • Wi-Fi: van
    • 4G: nincs
    • Bluetooth: van
    • USB 2.0: nincs
    • USB 3.0: 2 db
    • HDMI: van
    • Kártyaolvasó: nincs
    • Kamera: van
    • Ujjlenyomatolvasó: van
Induló súly
  • 1,63 kg
Akkumulátor
  • 50Wh Li-Ion battery
Billentyűzet
  • magyar, háttérvilágításos billentyűzet
  • Display
  • 15.6-inch
  • FHD (1920 x 1080) 16:9
  • Wide view
  • Anti-glare display
  • LED Backlit
  • 300nits
  • NTSC: 45%
  • Screen-to-body ratio: 87 %
  • I/O Ports
  • 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
  • 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery
  • 1x HDMI 1.4, up to 3840x2160p/30Hz
  • 1x 3.5mm Combo Audio Jack
  • 1x RJ45 Gigabit Ethernet
  • Keyboard & Touchpad
  • Backlit Chiclet Keyboard with Num-key
  • Touchpad
  • Camera
  • 720p HD camera
  • With privacy shutter
  • Audio
  • Audio by Dirac
  • Built-in speaker
  • Built-in array microphone
  • Network and Communication
  • Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth© 5.4 Wireless Card
  • Power Supply
  • TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
  • Ecolabels & Compliances
  • EPEAT Gold with Climate+
  • Energy star 9.0
  • FSC Recycled
  • REACH
  • RoHS
  • TCO Certified
  • Security
  • Fingerprint sensor intergrated with Touchpad
  • Kensington Nano Security Slot™(6x 2.5mm)
  • BIOS Booting User Password Protection
  • BIOS Integrity Measurement Support
  • BIOS Self Recovery
  • BIOS setup user password
  • CSME BIOS Redundancy Assistance
  • Enhanced Password Strength
  • HDD User Password Protection and Security
  • Microsoft Security Level 2
  • Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace)
  • Trusted Platform Module (TPM) 2.0
Garancia fogyasztók részére
  • 3 év kötelező jótállás (gyártó által biztosított háztól-házig szállításos garancia)
    A memóriára 3 év mysoft garancia van!
    Az SSD-re 3 év mysoft garancia van!
    Az operációs rendszer telepítést igényel!
Garancia nem fogyasztók részére
  • 3 év gyártó által biztosított háztól-házig szállításos garancia
    Az SSD-re 2 év mysoft garancia van!
    -Memória módosítás
    -Háttértár módosítás
    -Operációs rendszer módosítás
E-mail:
ASUS ExpertBook P1 PM1503CDA-S72008 (Misty Grey) (PM1503CDA-S72008_64GBW11PN1000SSD_S)
Operációs rendszer: MS Windows 11 Professional
Processzor: AMD Ryzen 5 7535HS 3.3
Processzor adatai: 6 Cores, 16M Cache, up to 4.55 Ghz
Memória: 64 GB DDR5
Merevlemez: 0 GB
SSD: 1000 GB
Grafikus vezérlő: AMD Radeon 660M
Kijelző: 15,6" matt
Kijelző felbontása: 1920X1080 (FULL HD) IPS
LAN: 10/100/1000
Wi-Fi: VAN
4G modem: NINCS
USB 2.0: 0 db
USB 3.0: 2 db
Bluetooth: VAN
HDMI: VAN
Kártyaolvasó: NINCS
Kamera: VAN
Ujjlenyomat olvasó: VAN
Súly: 1,63 kg
Akkumulátor: 50Wh Li-Ion battery
Billentyűzet: magyar, háttérvilágításos billentyűzet
További tulajdonságok:
Display
15.6-inch
FHD (1920 x 1080) 16:9
Wide view
Anti-glare display
LED Backlit
300nits
NTSC: 45%
Screen-to-body ratio: 87 %
I/O Ports
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x RJ45 Gigabit Ethernet
Keyboard & Touchpad
Touchpad
Camera
720p HD camera
With privacy shutter
Audio
Audio by Dirac
Built-in speaker
Built-in array microphone
Network and Communication
Power Supply
US MIL-STD 810H military-grade standard
Ecolabels & Compliances
EPEAT Gold with Climate+
Energy star 9.0
FSC Recycled
REACH
RoHS
TCO Certified
Security