ASUS VIVOBOOK 17 X1704ZA-AU241W (COOL SILVER)
Intel® Core™ i5-1235U | 32GB DDR4 | 2000GB SSD | 0GB HDD | 17,3" matt | 1920X1080 (FULL HD) | INTEL UHD Graphics | W11 PRO
raktáron
  • HA MOST MEGRENDELED
  • Házhoz, csomagpontra, csomagautomatába szállítjuk
    KEDDRE (2026-05-19) (NORMÁL)
    HÉTFŐRE (2026-05-18) (EXPRESSZ)
    PÉNTEKRE (2026-05-15) 13:00 - 17:00 (EXPRESSZ ULTRA BUDAPESTEN)
  • Ügyfélszolgálatunkon átveheted
    HÉTFŐN (2026-05-18) 9:30 - 16:30 (NORMÁL)
    PÉNTEKEN (2026-05-15) 9:30 - 16:30 (EXPRESSZ)
Kijelző, felbontás
  • 17,3" matt
    1920X1080 (FULL HD) IPS
Grafikus vezérlő
  • INTEL UHD Graphics
Kommunikáció
    • LAN: nincs
    • Wi-Fi: van
    • 4G: nincs
    • Bluetooth: van
    • USB 2.0: 1 db
    • USB 3.0: 2 db
    • HDMI: van
    • Kártyaolvasó: nincs
    • Kamera: van
    • Ujjlenyomatolvasó: van
Induló súly
  • 2,1 kg
Akkumulátor
  • 50Wh Li-Ion battery
Billentyűzet
  • magyar, háttérvilágításos billentyűzet
  • Display
  • 17.3-inch
  • FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio
  • IPS-level Panel
  • LED Backlit
  • 60Hz refresh rate
  • 250nits
  • 45% NTSC color gamut
  • Anti-glare display
  • Non-touch screen
  • (Screen-to-body ratio)86%
  • I/O Ports
  • 1x USB 2.0 Type-A
  • 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C
  • 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
  • 1x HDMI 1.4
  • 1x 3.5mm Combo Audio Jack
  • 1x DC-in
  • Keyboard & Touchpad
  • Backlit Chiclet Keyboard with Num-key, 1.4mm Key-travel
  • Precision touchpad
  • Camera
  • 720p HD camera
  • With privacy shutter
  • Audio
  • SonicMaster
  • Built-in speaker
  • Built-in array microphone
  • Network and Communication
  • Battery
  • 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
  • Power Supply
  • o4.5, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
  • Ecolabels & Compliances
  • EPEAT Silver
  • Energy star 8.0
  • RoHS
  • REACH
  • Security
  • FingerPrint
  • BIOS Booting User Password Protection
  • Trusted Platform Module (Firmware TPM)
  • Included in the Box
  • N/A
Garancia fogyasztók részére
  • 3 év kötelező jótállás (gyártó által biztosított háztól-házig szállításos garancia)
    A memóriára 3 év mysoft garancia van!
    Az SSD-re 3 év mysoft garancia van!
    Az operációs rendszer telepítést igényel!
Garancia nem fogyasztók részére
  • 3 év gyártó által biztosított háztól-házig szállításos garancia
    Az SSD-re 2 év mysoft garancia van!
    -Memória módosítás
    -Háttértár módosítás
    -Operációs rendszer módosítás
E-mail:
ASUS VivoBook 17 X1704ZA-AU241W (Cool Silver) (X1704ZA-AU241W_32GBW11PN2000SSD_S)
Operációs rendszer: MS Windows 11 Professional
Processzor: Intel Core i5-1235U
Processzor adatai: 10 Cores, 12M Cache, up to 4.40 GHz
Memória: 32 GB DDR4
Merevlemez: 0 GB
SSD: 2000 GB
Grafikus vezérlő: INTEL UHD Graphics
Kijelző: 17,3" matt
Kijelző felbontása: 1920X1080 (FULL HD) IPS
LAN: nincs
Wi-Fi: VAN
4G modem: NINCS
USB 2.0: 1 db
USB 3.0: 2 db
Bluetooth: VAN
HDMI: VAN
Kártyaolvasó: NINCS
Kamera: VAN
Ujjlenyomat olvasó: VAN
Súly: 2,1 kg
Akkumulátor: 50Wh Li-Ion battery
Billentyűzet: magyar, háttérvilágításos billentyűzet
További tulajdonságok:
Display
17.3-inch
IPS-level Panel
LED Backlit
60Hz refresh rate
250nits
45% NTSC color gamut
Anti-glare display
Non-touch screen
(Screen-to-body ratio)86%
I/O Ports
1x USB 2.0 Type-A
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x HDMI 1.4
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x DC-in
Keyboard & Touchpad
Precision touchpad
Camera
720p HD camera
With privacy shutter
Audio
SonicMaster
Built-in speaker
Built-in array microphone
Network and Communication
Battery
50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
Power Supply