Skip Navigation LinksCímlap > Hálózat > Adapter > TP-LINK > MC111CS


TP-LINK single-mode 100Base-BX Media Converter (MC111CS)

Illusztráló fotók

TP-LINK single-mode 100Base-BX Media Converter, MC111CS

5-1119518

GyártóTP-LINK
Típussingle-mode 100Base-BX Media Converter
CikkszámMC111CS
Adatlap frissítve2018. 05. 21. 20:26
mysoft azonosító 5-1119518
gyártó oldala PDF adatlap

Specifikáció

 
  • Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX normál. 10/100 Mbps RJ45 - 100 Mbps egyszeres üzemmódú SC száloptika-átalakító, Full-duplex, Tx:1550 nm, Rx:1310 nm, akár 20 km, kapcsoló tápegység, keretbe szerelhető
  • Jótállás5 év gyártói szervizgarancia (márkaszervizben)

    Ár | készlet | rendelés

    bruttó 8 000 Ft

    nettó 6 299 Ft

    RAKTÁRON
    INGYENES SZÁLLÍTÁS
    SZERDÁRA
    (2018-05-23)

    5-1119518
    mysoft azonosító

    Ha most megrendeli
    házhoz szállítjuk
    szerdára (2018-05-23)
    (ingyenes)


    Ha most megrendeli
    személyesen átveheti
    kedden (2018-05-22)
    16:00 - 17:30 között


    db a KOSÁRBA

    CIB on-line fizetés

    Tanúsítványok


    Facebook

    Kapcsolat

    • Ügyfélszolglat nyitvatartása: H-P: 9:30 - 17:30 | SZ-V: ZÁRVA
    • Tel.: (70) 633-40-44
    • Cím: 1131 Budapest, Reitter Ferenc u. 177.
    • Web: www.mysoft.hu
    • E-mail:

    TP-LINK single-mode 100Base-BX Media Converter (MC111CS)

    • Bruttó ár: 8 000 Ft
    • Nettó ár: 6 299 Ft
    • Leírás:
      • Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX normál. 10/100 Mbps RJ45 - 100 Mbps egyszeres üzemmódú SC száloptika-átalakító, Full-duplex, Tx:1550 nm, Rx:1310 nm, akár 20 km, kapcsoló tápegység, keretbe szerelhető
    • Jótállás: 5 év gyártói szervizgarancia (márkaszervizben)
    • Adatlap frissítve: 2018.05.21.
    • mysoft azonosító: 5-1119518

    Az adatok tájékoztató jellegűek!