SAMSUNG LS32D701EAUXEN VIEWFINITY S70D MONITOR (FEHÉR)
32" | 3840x2160 | VA | 0x VGA | 0x DVI | 1x DP | 1x HDMI
raktáron
  • HA MOST MEGRENDELED
  • Házhoz, csomagpontra, csomagautomatába szállítjuk
    HÉTFŐRE (2026-05-18) (NORMÁL)
    PÉNTEKRE (2026-05-15) (EXPRESSZ)
    CSÜTÖRTÖKRE (2026-05-14) 13:00 - 17:00 (EXPRESSZ ULTRA BUDAPESTEN)
  • Ügyfélszolgálatunkon átveheted
    HÉTFŐN (2026-05-18) 9:30 - 16:30 (NORMÁL)
    PÉNTEKEN (2026-05-15) 16:00 - 16:30 (EXPRESSZ)
GLS
Kijelző
  • Képátló: 32"
    Felbontás: 3840x2160
    Panel: VA
    Képarány: 16:9
Csatlakozók
    • 0x VGA
    • 0x DVI
    • 1x DisplayPort
    • 1x HDMI
    • TV-tuner
  • Display
  • Screen size (class)
  • 32
  • Flat / Curved
  • Flat
  • Active display area (H x V) (mm)
  • 697,306 x 392,234mm
  • Aspect ratio
  • 16:9
  • Panel type
  • VA
  • Brightness (Normal)
  • 350 cd/m2
  • Brightness (min.)
  • 280 cd/m2
  • Contrast Ratio Static
  • 3000:1(Typ)
  • Contrast Ratio (Dynamic)
  • Mega DCR
  • HDR (High Dynamic Range)
  • HDR10
  • Screen resolution
  • 4K (3,840 x 2,160)
  • Reaction time
  • 5ms
  • Viewing angle (H / V)
  • 178°/178°
  • Color support
  • Max 1.07B
  • sRGB coverage
  • 99% (type)
  • Refresh rate
  • Max 60Hz
  • Interface
  • Display Port
  • 1 EA
  • Display Port version
  • 1.2
  • HDCP version (DP)
  • 2.2
  • HDMI
  • 1 EA
  • HDMI version
  • 2
  • HDCP version (HDMI)
  • 2.2
  • Headphones
  • Yes
  • General characteristics
  • Eye Saver Mode
  • Yes
  • Flicker Free
  • Picture-in-picture
  • Picture-By-Picture
  • Image size
  • Windows certification
  • Windows 11
  • Off Timer Plus
  • Auto Source Switch
  • Auto Source Switch+
  • Adaptive Picture
  • Operating conditions
  • Temperature
  • 10~40 ?
  • Moisture
  • 10~80, non-condensing
  • Calibration
  • Factory calibrated
  • Design
  • Front color
  • Warm White
  • Rear Color
  • Warm White
  • Stand Color
  • Stand
  • Simple
  • Tend
  • Wall mount
  • 100 x 100
  • Eco-Mode
  • Energy efficiency class
  • F
  • Recycled Plastic
  • Over 10%
  • Operating current
  • Power supply
  • AC 100~240V
  • Power consumption (max.)
  • 100 W
  • Power consumption (type)
  • 31.0 W
  • Power consumption (DPMS)
  • 0.50 W
  • Power consumption (off mode)
  • 0.30 W
  • Electricity consumption (annual)
  • 45 kWh/year
  • Type
  • Internal Power
  • Dimensions
  • Total dimensions with base (W x H x D)
  • 713.9 x 501.6 x 180 mm
  • Total dimensions without base (W x H x D)
  • 713.9 x 424.7 x 41.8 mm
  • Packaging dimensions (W x H x D)
  • 798 x 160 x 546 mm
  • Weight
  • Weight with foot (kg)
  • 5.9 kg
  • Weight without foot (kg)
  • 4.4 kg
  • Weight with packaging
  • 8.0 kg
  • Scope of delivery
  • Power cable length
  • 1.5 m
  • HDMI cable
  • Certification and compliance
  • TCO Certified
Garancia fogyasztók részére
  • 2 év kötelező jótállás (gyártó által biztosított szervizgarancia)
Garancia nem fogyasztók részére
  • 2 év gyártó által biztosított szervizgarancia
E-mail:
SAMSUNG LS32D701EAUXEN ViewFinity S70D Monitor (fehér) (LS32D701EAUXEN)
Képátló: 32"
Felbontás: 3840x2160
Képarány: 16:9
Panel: VA
VGA: 0 db
DVI: 0 db
DisplayPort: 1 db
HDMI: 1 db
Leírás:
  • Display
  • Screen size (class)
  • 32
  • Flat / Curved
  • Flat
  • 697,306 x 392,234mm
  • Aspect ratio
  • 16:9
  • Panel type
  • VA
  • Brightness (Normal)
  • 350 cd/m2
  • Brightness (min.)
  • 280 cd/m2
  • Contrast Ratio Static
  • 3000:1(Typ)
  • Contrast Ratio (Dynamic)
  • Mega DCR
  • HDR (High Dynamic Range)
  • HDR10
  • Screen resolution
  • 4K (3,840 x 2,160)
  • Reaction time
  • 5ms
  • Viewing angle (H / V)
  • Color support
  • Max 1.07B
  • sRGB coverage
  • 99% (type)
  • Refresh rate
  • Max 60Hz
  • Interface
  • Display Port
  • Display Port version
  • 1.2
  • HDCP version (DP)
  • HDMI
  • HDMI version
  • 2
  • HDCP version (HDMI)
  • Headphones
  • General characteristics
  • Eye Saver Mode
  • Flicker Free
  • Picture-in-picture
  • Picture-By-Picture
  • Image size
  • Windows certification
  • Windows 11
  • Off Timer Plus
  • Adaptive Picture
  • Operating conditions
  • Temperature
  • Moisture
  • 10~80, non-condensing
  • Calibration
  • Factory calibrated
  • Design
  • Front color
  • Rear Color
  • Stand Color
  • Stand
  • Simple
  • Tend
  • Wall mount
  • 100 x 100
  • Eco-Mode
  • Energy efficiency class
  • F
  • Recycled Plastic
  • Over 10%
  • Operating current
  • Power supply
  • AC 100~240V
  • Power consumption (max.)
  • 100 W
  • Power consumption (type)
  • 31.0 W
  • Power consumption (DPMS)
  • 0.50 W
  • Power consumption (off mode)
  • 0.30 W
  • 45 kWh/year
  • Type
  • Internal Power
  • Dimensions
  • 713.9 x 501.6 x 180 mm
  • 713.9 x 424.7 x 41.8 mm
  • 798 x 160 x 546 mm