DAHUA LM27-F400 MONITOR
DAHUA LM27-F400 Monitor
27" | 3840x2160 | IPS | 0x VGA | 0x DVI | 1x DP | 2x HDMI
raktáron
  • HA MOST MEGRENDELED
  • Házhoz, csomagpontra, csomagautomatába szállítjuk
    HÉTFŐRE (2026-05-18) (NORMÁL)
    PÉNTEKRE (2026-05-15) (EXPRESSZ)
    CSÜTÖRTÖKRE (2026-05-14) 13:00 - 17:00 (EXPRESSZ ULTRA BUDAPESTEN)
  • Ügyfélszolgálatunkon átveheted
    HÉTFŐN (2026-05-18) 9:30 - 16:30 (NORMÁL)
    PÉNTEKEN (2026-05-15) 16:00 - 16:30 (EXPRESSZ)
GLS
Kijelző
  • Képátló: 27"
    Felbontás: 3840x2160
    Panel: IPS
    Képarány: 16:9
Csatlakozók
    • 0x VGA
    • 0x DVI
    • 1x DisplayPort
    • 2x HDMI
    • TV-tuner
  • Display
  • LCD Technology
  • IPS
  • Backlight
  • ELED
  • Screen Size
  • 27 inch
  • Aspect Ratio
  • 16:9
  • Viewing Size
  • 597.763 (H) × 335.664 (V) mm
  • Screen-to-Body Ratio
  • >85%
  • Viewing Angle
  • 178° (H)/178° (V)
  • Display Mode
  • Horizontal
  • Pixel Pitch
  • 0.1554 mm × 0.1554 mm
  • Pixels Per Inch
  • Resolution
  • 3840 (H) × 2160 (V)
  • Refresh Rate
  • 60 Hz
  • Display Color
  • 1.07 G (8 bits + FRC)
  • Color Gamut
  • 85% NTSC (typ.)
  • Brightness
  • 350 cd/m2 (typ.)
  • Contrast Ratio
  • Response Time
  • OD 5 ms
  • Lifespan
  • 30,000 hrs
  • Operation Hours
  • 7 × 24 H
  • Surface Treatment
  • Haze 25%,3H
  • Flicker-free Technology
  • Yes
  • Low Blue Light
  • Software blue light protection
  • Function
  • HDR
  • HDR10
  • Device Ports
  • Input Port
  • 1 × DP 1.4 (3840 × 2160@60 Hz), 2 × HDMI 2.1 (3840 × 2160@60 Hz)
  • Output Port
  • 1 × Audio out
  • Speaker
  • 2 × 2 W
  • Power & Environmental Conditions
  • Power Supply
  • 12 VDC, 4 A
  • Power Type
  • External power adapter
  • Power Consumption
  • 30 W (basic), 40 W (typ.), 48 W (max)
  • Standby Power Consumption
  • <0.5 W
  • Operating Temperature
  • 0 °C to +40 °C (+32 °F to +104 °F)
  • Operating Humidity
  • 10%-85% (RH)
  • Storage Temperature
  • -20 °C to +60 °C (-4 °F to +140 °F)
  • Storage Humidity
  • 5%-90% (RH)
  • General
  • Inclined Angle
  • -5° +/- 3°/15° +/- 3°
  • Product Dimensions
  • 613.7 mm × 368.2 mm × 48.7 mm (24.16" × 14.50" × 1.92") (W × H × D) without base
  • Package Size
  • 700 mm × 477 mm × 172 mm (27.56" × 18.78" × 6.77") (W × H × D)
  • Frame Width
  • U/L/R/D: 2.0 mm/2.0 mm/2.0 mm/20.0 mm (0.08"/0.08"/0.08"/0.79")
  • Net Weight
  • 4.5 kg (9.92 lb)
  • Gross Weight
  • 5.9 kg (13.01 lb)
  • Casing Color
  • Black
  • Control Mode
  • Five-button
  • Status Indicator Light
  • Yes
  • Wall Mount VESA
  • 100 mm × 100 mm (3.94" × 3.94")
  • Accessory
  • Power adapter
  • base
  • HDMI cable
  • user manual (QR code)
  • QSG
  • legal and regulatory information, etc.
Garancia fogyasztók részére
  • 2 év kötelező jótállás (gyártó által biztosított szervizgarancia)
Garancia nem fogyasztók részére
  • 2 év gyártó által biztosított szervizgarancia
E-mail:
DAHUA LM27-F400 Monitor (LM27-F400)
Képátló: 27"
Felbontás: 3840x2160
Képarány: 16:9
Panel: IPS
VGA: 0 db
DVI: 0 db
DisplayPort: 1 db
HDMI: 2 db
Leírás:
  • Display
  • LCD Technology
  • IPS
  • Backlight
  • ELED
  • Screen Size
  • 27 inch
  • Aspect Ratio
  • 16:9
  • Viewing Size
  • 597.763 (H) × 335.664 (V) mm
  • Screen-to-Body Ratio
  • >85%
  • Viewing Angle
  • 178° (H)/178° (V)
  • Display Mode
  • Horizontal
  • Pixel Pitch
  • 0.1554 mm × 0.1554 mm
  • Pixels Per Inch
  • Resolution
  • 3840 (H) × 2160 (V)
  • Refresh Rate
  • 60 Hz
  • Display Color
  • 1.07 G (8 bits + FRC)
  • Color Gamut
  • 85% NTSC (typ.)
  • Brightness
  • 350 cd/m2 (typ.)
  • Contrast Ratio
  • Response Time
  • OD 5 ms
  • Lifespan
  • 30,000 hrs
  • Operation Hours
  • 7 × 24 H
  • Surface Treatment
  • Haze 25%,3H
  • Flicker-free Technology
  • Low Blue Light
  • Function
  • HDR
  • HDR10
  • Device Ports
  • Input Port
  • Output Port
  • 1 × Audio out
  • Speaker
  • 2 × 2 W
  • Power Supply
  • 12 VDC, 4 A
  • Power Type
  • External power adapter
  • Power Consumption
  • Standby Power Consumption
  • <0.5 W
  • Operating Temperature
  • Operating Humidity
  • 10%-85% (RH)
  • Storage Temperature
  • Storage Humidity
  • 5%-90% (RH)
  • General
  • Inclined Angle
  • -5° +/- 3°/15° +/- 3°
  • Product Dimensions
  • Package Size
  • Frame Width
  • Net Weight
  • 4.5 kg (9.92 lb)
  • Gross Weight
  • 5.9 kg (13.01 lb)
  • Casing Color
  • Black
  • Control Mode
  • Five-button
  • Status Indicator Light
  • Wall Mount VESA