LG ULTRAFINE 27UP650K-W 4K MONITOR
27" | 3840x2160 | IPS | 0x VGA | 0x DVI | 1x DP | 2x HDMI
raktáron
  • HA MOST MEGRENDELED
  • Házhoz, csomagpontra, csomagautomatába szállítjuk
    HÉTFŐRE (2026-05-18) (NORMÁL)
    PÉNTEKRE (2026-05-15) (EXPRESSZ)
    CSÜTÖRTÖKRE (2026-05-14) 13:00 - 17:00 (EXPRESSZ ULTRA BUDAPESTEN)
  • Ügyfélszolgálatunkon átveheted
    HÉTFŐN (2026-05-18) 9:30 - 16:30 (NORMÁL)
    PÉNTEKEN (2026-05-15) 16:00 - 16:30 (EXPRESSZ)
GLS
Kijelző
  • Képátló: 27"
    Felbontás: 3840x2160
    Panel: IPS
    Képarány: 16:9
Csatlakozók
    • 0x VGA
    • 0x DVI
    • 1x DisplayPort
    • 2x HDMI
    • TV-tuner
  • DIMENSIONS/WEIGHTS
  • Dimension with Stand (W x H x D) [mm]
  • 613.5 x 569.3 x 239.3mm(Up)
  • 613.5 x 459.3 x 239.3mm(Down)
  • Dimension without Stand (W x H x D) [mm]
  • 613.5 x 363.5 x 45.4mm
  • Dimension in Shiping (W x H x D) [mm]
  • 694 x 496 x 212mm
  • Weight with Stand [kg]
  • 5.6kg
  • Weight without Stand [kg]
  • 3.8kg
  • Weight in Shipping [kg]
  • 9.0kg
  • FEATURES
  • HDR 10
  • YES
  • VESA DisplayHDR
  • DisplayHDR 400
  • HDR Effect
  • YES
  • Color Calibrated in Factory
  • Flicker Safe
  • Reader Mode
  • Color Weakness
  • Super Resolution+
  • Black Stabilizer
  • Dynamic Action Sync
  • Smart Energy Saving
  • INFO
  • Product name
  • UHD
  • Year
  • Y24
  • CONNECTIVITY
  • HDMI
  • YES(2ea)
  • DisplayPort
  • YES(1ea)
  • DP Version
  • 1.4
  • Headphone out
  • 3-pole (Sound Only)
  • POWER
  • Type
  • External Power(Adapter)
  • AC Input
  • 100~240V (50/60Hz)
  • Power Consumption (Sleep Mode)
  • Less than 0.5W (HDMI/DP input condition)
  • Power Consumption (DC Off)
  • Less than 0.3W
  • ACCESSORY
  • HDMI
  • Display Port
  • DISPLAY
  • Size [Inch]
  • 27
  • Size [cm]
  • 68.4 cm
  • Resolution
  • 3840 x 2160
  • Panel Type
  • IPS
  • Aspect Ratio
  • 16:9
  • Pixel Pitch [mm]
  • 0.1554 x 0.1554 mm
  • Brightness (Min.) [cd/m2]
  • 320 cd/m2
  • Brightness (Typ.) [cd/m2]
  • 400 cd/m2
  • Color Gamut (Typ.)
  • DCI-P3 95% (CIE1976)
  • Color Depth (Number of Colors)
  • 1.07B
  • Contrast Ratio (Min.)
  • Contrast Ratio (Typ.)
  • Response Time
  • 5ms (GtG at Faster)
  • Refresh Rate (Max.) [Hz]
  • 60
  • Viewing Angle (CR>10)
  • 178°(R/L), 178°(U/D)
  • SW APPLICATION
  • Dual Controller
  • MECHANICAL
  • Display Position Adjustments
  • Tilt/Height/Pivot
  • Wall Mountable [mm]
  • 100 x 100 mm
Garancia fogyasztók részére
  • 2 év kötelező jótállás + 1 év gyártó által biztosított szervizgarancia
    72 órás pixelgarancia
Garancia nem fogyasztók részére
  • 3 év gyártó által biztosított szervizgarancia
    72 órás pixelgarancia
E-mail:
LG Ultrafine 27UP650K-W 4K Monitor (27UP650K-W)
Képátló: 27"
Felbontás: 3840x2160
Képarány: 16:9
Panel: IPS
VGA: 0 db
DVI: 0 db
DisplayPort: 1 db
HDMI: 2 db
Leírás:
  • DIMENSIONS/WEIGHTS
  • 613.5 x 569.3 x 239.3mm(Up)
  • 613.5 x 363.5 x 45.4mm
  • 694 x 496 x 212mm
  • Weight with Stand [kg]
  • 5.6kg
  • Weight without Stand [kg]
  • 3.8kg
  • Weight in Shipping [kg]
  • 9.0kg
  • FEATURES
  • HDR 10
  • VESA DisplayHDR
  • DisplayHDR 400
  • HDR Effect
  • Color Calibrated in Factory
  • Flicker Safe
  • Reader Mode
  • Color Weakness
  • Super Resolution+
  • Black Stabilizer
  • Dynamic Action Sync
  • Smart Energy Saving
  • INFO
  • Product name
  • UHD
  • Year
  • Y24
  • CONNECTIVITY
  • YES(2ea)
  • YES(1ea)
  • DP Version
  • 1.4
  • Headphone out
  • 3-pole (Sound Only)
  • POWER
  • Type
  • External Power(Adapter)
  • AC Input
  • 100~240V (50/60Hz)
  • Power Consumption (DC Off)
  • Less than 0.3W
  • ACCESSORY
  • DISPLAY
  • Size [Inch]
  • 27
  • Size [cm]
  • 68.4 cm
  • Resolution
  • 3840 x 2160
  • Panel Type
  • IPS
  • Aspect Ratio
  • 16:9
  • Pixel Pitch [mm]
  • 0.1554 x 0.1554 mm
  • Brightness (Min.) [cd/m2]
  • 320 cd/m2
  • Brightness (Typ.) [cd/m2]
  • 400 cd/m2
  • Color Gamut (Typ.)
  • DCI-P3 95% (CIE1976)
  • 1.07B
  • Contrast Ratio (Min.)
  • Contrast Ratio (Typ.)
  • Response Time
  • 5ms (GtG at Faster)
  • Refresh Rate (Max.) [Hz]
  • 60
  • Viewing Angle (CR>10)
  • 178°(R/L), 178°(U/D)
  • SW APPLICATION
  • Dual Controller
  • MECHANICAL
  • Display Position Adjustments
  • Tilt/Height/Pivot
  • Wall Mountable [mm]
  • 100 x 100 mm