LG 27U731SA-W SMART 4K MONITOR
LG 27U731SA-W Smart 4K Monitor
27" | 3840x2160 | IPS | 0x VGA | 0x DVI | 0x DP | 2x HDMI
raktáron
  • HA MOST MEGRENDELED
  • Házhoz, csomagpontra, csomagautomatába szállítjuk
    HÉTFŐRE (2026-05-18) (NORMÁL)
    PÉNTEKRE (2026-05-15) (EXPRESSZ)
    CSÜTÖRTÖKRE (2026-05-14) 13:00 - 17:00 (EXPRESSZ ULTRA BUDAPESTEN)
  • Ügyfélszolgálatunkon átveheted
    HÉTFŐN (2026-05-18) 9:30 - 16:30 (NORMÁL)
    PÉNTEKEN (2026-05-15) 16:00 - 16:30 (EXPRESSZ)
GLS
Kijelző
  • Képátló: 27"
    Felbontás: 3840x2160
    Panel: IPS
    Képarány: 16:9
Csatlakozók
    • 0x VGA
    • 0x DVI
    • 0x DisplayPort
    • 2x HDMI
    • TV-tuner
  • Picture Quality
  • Color Depth (Number of Colors)
  • 1.07B
  • Aspect Ratio
  • 16:9
  • Brightness (Typical, Minimum)
  • (Typ.) 350 cd/m2 (Min.) 280 cd/m2
  • Color Gamut (Typ.)
  • DCI-P3 90%
  • Contrast Ratio
  • 1000:1 (Typ.)
  • Display Type
  • IPS
  • Pixel Pitch (mm)
  • 0.1554 x 0.1554
  • Refresh Rate
  • 60Hz
  • Resolution
  • 3840 x 2160
  • Response Time (GTG)
  • 5ms
  • Screen Size
  • 27"
  • Viewing Angle
  • 178°(R/L), 178°(U/D)
  • Special Features
  • LG Switch
  • Yes
  • Auto Brightness
  • Yes
  • HDR10
  • Smart Energy Saving
  • Smart Features
  • Voice Recognition
  • Yes (Magic Remote sold separately)
  • USB Media Player
  • Remote Desktop
  • Screen Share
  • webOS 24
  • Home Hub
  • AirPlay
  • LG ThinQ App
  • Web Browser
  • Input/Output
  • USB Down-stream
  • YES (USB-A, 2ea)
  • USB Up-stream
  • YES (USB-C, 1ea)
  • USB Type-C
  • Yes x 1
  • HDMI
  • Yes x 2
  • HDMI Version 2.0
  • USB-C (Data Transmission)
  • USB-C (Power Delivery)
  • 65 W
  • Stand
  • Display Position Adjustments
  • Tilt
  • Wall Mount Size (mm)
  • 100 x 100
  • Power
  • DC Off (Max)
  • Less than 0.5W
  • Input
  • 100~240V (50/60Hz)
  • Power Save/Sleep Mode (Max)
  • Less than 0.5W
  • Type
  • External Power(Adapter)
  • Dimensions/Weights
  • Shipping Dimensions (WxHxD)
  • 30.2" × 5.1" × 17.1"
  • Shipping Weight
  • 17.7 lbs
  • With Stand (WxHxD)
  • 24.1" × 17.8" × 8.3"
  • With Stand Weight
  • 12.9 lbs
  • Without Stand (WxHxD)
  • 24.1" × 14.7" × 1.8"
  • Without Stand Weight
  • 10 lbs
  • Cabinet/Accessories
  • HDMI Cable
  • Remote Control
Garancia fogyasztók részére
  • 2 év kötelező jótállás + 1 év gyártó által biztosított szervizgarancia
    72 órás pixelgarancia
Garancia nem fogyasztók részére
  • 3 év gyártó által biztosított szervizgarancia
    72 órás pixelgarancia
E-mail:
LG 27U731SA-W Smart 4K Monitor (27U731SA-W)
Képátló: 27"
Felbontás: 3840x2160
Képarány: 16:9
Panel: IPS
VGA: 0 db
DVI: 0 db
DisplayPort: 0 db
HDMI: 2 db
Leírás:
  • Picture Quality
  • 1.07B
  • Aspect Ratio
  • 16:9
  • Color Gamut (Typ.)
  • DCI-P3 90%
  • Contrast Ratio
  • 1000:1 (Typ.)
  • Display Type
  • IPS
  • Pixel Pitch (mm)
  • Refresh Rate
  • 60Hz
  • Resolution
  • Response Time (GTG)
  • 5ms
  • Screen Size
  • 27"
  • Viewing Angle
  • 178°(R/L), 178°(U/D)
  • Special Features
  • LG Switch
  • Auto Brightness
  • HDR10
  • Smart Energy Saving
  • Smart Features
  • Voice Recognition
  • USB Media Player
  • Remote Desktop
  • Screen Share
  • webOS 24
  • Home Hub
  • AirPlay
  • LG ThinQ App
  • Web Browser
  • Input/Output
  • USB Down-stream
  • YES (USB-A, 2ea)
  • USB Up-stream
  • YES (USB-C, 1ea)
  • USB Type-C
  • Yes x 1
  • HDMI
  • Yes x 2
  • HDMI Version 2.0
  • USB-C (Data Transmission)
  • USB-C (Power Delivery)
  • 65 W
  • Stand
  • Display Position Adjustments
  • Tilt
  • Wall Mount Size (mm)
  • 100 x 100
  • Power
  • DC Off (Max)
  • Less than 0.5W
  • Input
  • 100~240V (50/60Hz)
  • Power Save/Sleep Mode (Max)
  • Less than 0.5W
  • Type
  • External Power(Adapter)
  • Dimensions/Weights
  • Shipping Dimensions (WxHxD)
  • 30.2" × 5.1" × 17.1"
  • Shipping Weight
  • 17.7 lbs
  • With Stand (WxHxD)
  • 24.1" × 17.8" × 8.3"
  • With Stand Weight
  • 12.9 lbs
  • Without Stand (WxHxD)
  • 24.1" × 14.7" × 1.8"