ASUS ZENBOOK 14 OLED UM3406GA-QD035W (JADE BLACK)
AMD Ryzen AI 5 430 | 16GB DDR5 | 4000GB SSD | 0GB HDD | 14" fényes | 1920X1200 (WUXGA) | AMD Radeon 840M | W11 PRO
raktáron
  • HA MOST MEGRENDELED
  • Házhoz, csomagpontra, csomagautomatába szállítjuk
    SZERDÁRA (2026-05-20) (NORMÁL)
    KEDDRE (2026-05-19) (EXPRESSZ)
    HÉTFŐRE (2026-05-18) 13:00 - 17:00 (EXPRESSZ ULTRA BUDAPESTEN)
  • Ügyfélszolgálatunkon átveheted
    KEDDEN (2026-05-19) 9:30 - 16:30 (NORMÁL)
    HÉTFŐN (2026-05-18) 16:00 - 16:30 (EXPRESSZ)
Kijelző, felbontás
  • 14" fényes
    1920X1200 (WUXGA)
Grafikus vezérlő
  • AMD Radeon 840M
Kommunikáció
    • LAN: nincs
    • Wi-Fi: van
    • 4G: nincs
    • Bluetooth: van
    • USB 2.0: nincs
    • USB 3.0: 1 db
    • HDMI: van
    • Kártyaolvasó: nincs
    • Kamera: van
    • Ujjlenyomatolvasó: nincs
Induló súly
  • 1,2 kg
Akkumulátor
  • 75Wh Li-Ion battery
Billentyűzet
  • magyar, háttérvilágításos billentyűzet
  • Display
  • 14.0-inch, WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, LED Backlit, 0.2ms response time, Refresh Rate:60Hz, 400nits, 600nits HDR peak brightness, 100% DCI-P3 color gamut, 1,000,000:1, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600, 1.07 billion colors, Glossy display, 70% less harmful blue light, TÜV Rheinland-certified, SGS Eye Care Display, Non-touch screen, (Screen-to-body ratio)87%
  • I/O Ports
  • 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
  • 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 10Gbps)
  • 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
  • 1x HDMI 2.1 TMDS
  • 1x 3.5mm Combo Audio Jack
  • Keyboard & Touchpad
  • Backlit Chiclet Keyboard, 1.4mm Key-travel
  • Precision touchpad
  • Copilot key
  • Camera
  • FHD camera with IR function to support Windows Hello
  • With privacy shutter
  • Audio
  • Smart Amp Technology
  • Built-in speaker
  • Built-in array microphone
  • Network and Communication
  • Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 + Bluetooth© 5.4 Wireless Card
  • (*Bluetooth© version may change with OS version different.)
  • Battery
  • 75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion
  • Power Supply
  • TYPE-C, 68W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.4A, 68W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
  • Security
  • BIOS Booting User Password Protection
  • BIOS setup user password
  • Microsoft Pluton security processor
  • Trusted Platform Module (Firmware TPM)
  • IR webcam with Windows Hello support
Garancia fogyasztók részére
  • 3 év kötelező jótállás (gyártó által biztosított háztól-házig szállításos garancia)
    Az SSD-re 3 év mysoft garancia van!
    Az operációs rendszer telepítést igényel!
Garancia nem fogyasztók részére
  • 3 év gyártó által biztosított háztól-házig szállításos garancia
    Az SSD-re 2 év mysoft garancia van!
    -Háttértár módosítás
    -Operációs rendszer módosítás
E-mail:
ASUS ZenBook 14 OLED UM3406GA-QD035W (Jade Black) (UM3406GA-QD035W_W11PN4000SSD_S)
Operációs rendszer: MS Windows 11 Professional
Processzor: AMD Ryzen AI 5 430
Processzor adatai: 4 Cores, 8M Cache, up to 4.5 GHz
Memória: 16 GB DDR5
Merevlemez: 0 GB
SSD: 4000 GB
Grafikus vezérlő: AMD Radeon 840M
Kijelző: 14" fényes
Kijelző felbontása: 1920X1200 (WUXGA)
LAN: nincs
Wi-Fi: VAN
4G modem: NINCS
USB 2.0: 0 db
USB 3.0: 1 db
Bluetooth: VAN
HDMI: VAN
Kártyaolvasó: NINCS
Kamera: VAN
Ujjlenyomat olvasó: NINCS
Súly: 1,2 kg
Akkumulátor: 75Wh Li-Ion battery
Billentyűzet: magyar, háttérvilágításos billentyűzet
További tulajdonságok:
Display
I/O Ports
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Keyboard & Touchpad
Precision touchpad
Copilot key
Camera
With privacy shutter
Audio
Smart Amp Technology
Built-in speaker
Built-in array microphone
Network and Communication
Battery
75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion
Power Supply