ASUS VIVOBOOK S 16 M3607HA-RP049 (COOL SILVER)
AMD Ryzen 5 220 3.2 | 32GB DDR5 | 250GB SSD | 0GB HDD | 16" matt | 1920X1200 (WUXGA) | AMD Radeon 740M | W11 PRO
raktáron
  • HA MOST MEGRENDELED
  • Házhoz, csomagpontra, csomagautomatába szállítjuk
    KEDDRE (2026-05-19) (NORMÁL)
    HÉTFŐRE (2026-05-18) (EXPRESSZ)
    PÉNTEKRE (2026-05-15) 13:00 - 17:00 (EXPRESSZ ULTRA BUDAPESTEN)
  • Ügyfélszolgálatunkon átveheted
    HÉTFŐN (2026-05-18) 9:30 - 16:30 (NORMÁL)
    PÉNTEKEN (2026-05-15) 9:30 - 16:30 (EXPRESSZ)
Kijelző, felbontás
  • 16" matt
    1920X1200 (WUXGA) IPS
Grafikus vezérlő
  • AMD Radeon 740M
Kommunikáció
    • LAN: nincs
    • Wi-Fi: van
    • 4G: nincs
    • Bluetooth: van
    • USB 2.0: nincs
    • USB 3.0: 2 db
    • HDMI: van
    • Kártyaolvasó: nincs
    • Kamera: van
    • Ujjlenyomatolvasó: nincs
Induló súly
  • 1,7 kg
Akkumulátor
  • 70Wh Li-Ion battery
Billentyűzet
  • magyar, háttérvilágításos billentyűzet
  • Display
  • 16.0-inch, WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio, IPS-level Panel, LED Backlit, 144Hz refresh rate, 300nits, 45% NTSC color gamut, Anti-glare display, Non-touch screen, (Screen-to-body ratio)89%
  • I/O Ports
  • 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
  • 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps)
  • 1x HDMI 2.1 TMDS
  • 1x 3.5mm Combo Audio Jack
  • Keyboard & Touchpad
  • Backlit Chiclet Keyboard with Num-key
  • 1.7mm Key-travel
  • Precision touchpad
  • Camera
  • FHD camera with IR function to support Windows Hello
  • Network and Communication
  • Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth© 5.3 Wireless Card
  • (*Bluetooth© version may change with OS version different.)
  • Power Supply
  • TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal
  • Security
  • BIOS Booting User Password Protection
  • Microsoft Pluton security processor
  • Trusted Platform Module (Firmware TPM)
  • IR webcam with Windows Hello support
Garancia fogyasztók részére
  • 3 év kötelező jótállás (gyártó által biztosított háztól-házig szállításos garancia)
    A memóriára 3 év mysoft garancia van!
    Az SSD-re 3 év mysoft garancia van!
    Az operációs rendszer telepítést igényel!
Garancia nem fogyasztók részére
  • 3 év gyártó által biztosított háztól-házig szállításos garancia
    Az SSD-re 2 év mysoft garancia van!
    -Memória módosítás
    -Háttértár módosítás
    -Operációs rendszer módosítás
E-mail:
ASUS VivoBook S 16 M3607HA-RP049 (Cool Silver) (M3607HA-RP049_32GBW11PNM250SSD_S)
Operációs rendszer: MS Windows 11 Professional
Processzor: AMD Ryzen 5 220 3.2
Processzor adatai: 6 Cores, 16M Cache, up to 4.9 GHz
Memória: 32 GB DDR5
Merevlemez: 0 GB
SSD: 250 GB
Grafikus vezérlő: AMD Radeon 740M
Kijelző: 16" matt
Kijelző felbontása: 1920X1200 (WUXGA) IPS
LAN: nincs
Wi-Fi: VAN
4G modem: NINCS
USB 2.0: 0 db
USB 3.0: 2 db
Bluetooth: VAN
HDMI: VAN
Kártyaolvasó: NINCS
Kamera: VAN
Ujjlenyomat olvasó: NINCS
Súly: 1,7 kg
Akkumulátor: 70Wh Li-Ion battery
Billentyűzet: magyar, háttérvilágításos billentyűzet
További tulajdonságok:
Display
I/O Ports
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Keyboard & Touchpad
1.7mm Key-travel
Precision touchpad
Camera
Network and Communication
Power Supply