BROTHER BUS-1J074102121 CÍMKE, BEVONAT NÉLKÜLI HŐTRANSZFER 102MM X 74MM, 1100 CÍMKE, 6 TEKERCS
Nyomtató kiegészítők > Címke
raktáron
  • HA MOST MEGRENDELED
  • Házhoz, csomagpontra, csomagautomatába szállítjuk
    HÉTFŐRE (2026-05-18) (NORMÁL)
    PÉNTEKRE (2026-05-15) (EXPRESSZ)
    CSÜTÖRTÖKRE (2026-05-14) 13:00 - 17:00 (EXPRESSZ ULTRA BUDAPESTEN)
  • Ügyfélszolgálatunkon átveheted
    HÉTFŐN (2026-05-18) 9:30 - 16:30 (NORMÁL)
    PÉNTEKEN (2026-05-15) 16:00 - 16:30 (EXPRESSZ)
Garancia fogyasztók részére
  • 2 év kötelező jótállás (gyártó által biztosított szervizgarancia)
E-mail:
BROTHER BUS-1J074102121 címke, bevonat nélküli Hőtranszfer 102mm x 74mm, 1100 címke, 6 tekercs (BUS1J074102121)