BROTHER BDE-1J050102-102 DIREKT TERMÁL CÍMKETEKERCS 102 MM X 50 MM (1050 CÍMKE/TEKERCS)
Nyomtató kiegészítők > Címke
rendelésre
  • HA MOST MEGRENDELED
  • Házhoz, csomagpontra, csomagautomatába szállítjuk
    CSÜTÖRTÖKRE (2026-05-21) (NORMÁL)
    SZERDÁRA (2026-05-20) (EXPRESSZ)
    KEDDRE (2026-05-19) 13:00 - 17:00 (EXPRESSZ ULTRA BUDAPESTEN)
  • Ügyfélszolgálatunkon átveheted
    CSÜTÖRTÖKÖN (2026-05-21) 9:30 - 16:30 (NORMÁL)
    SZERDÁN (2026-05-20) 16:00 - 16:30 (EXPRESSZ)
Garancia fogyasztók részére
  • 2 év kötelező jótállás (gyártó által biztosított szervizgarancia)
E-mail:
BROTHER BDE-1J050102-102 direkt termál címketekercs 102 mm x 50 mm (1050 címke/tekercs) (BDE1J050102102)